Свобода


Схеми: корупція в деталях – щотижнева телевізійна програма розслідувань та аналітики про велику політичну корупцію. Про тих, хто розкрадає державні гроші, майно та ресурси, зловживає владою для особистого збагачення та покриває корумпованих чиновників нехтуванням та бездіяльністю.
У кожному випуску у прізвищах та деталях ідеться про непрозорість, статки держслужбовців та конфлікт персональних інтересів з державними, кумівство, «розпил», афери та схеми. Журналісти зазирають за лаштунки української політики, аби показати суспільно важливу інформацію, яку політики хочуть приховати.

Радіо Свобода Україна бачить свою місію у просуванні демократичних цінностей та інститутів шляхом звернення до аудиторії тих країн, в яких свобода преси обмежена владою або наразі ще не стала нормою суспільного життя. Журналісти Радіо Свобода надають своїй аудиторії те, що їй недоступно з місцевих засобів інформації: новини без цензури, відповідальний обмін думками, відкрите обговорення проблем.■□■□■□■□■□■□■□■□■□■□■□■□■□■□■□■□■□■□■□Музыка онлайн ®

↑ Поставь аниматор на сайт - блог ↑
Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More